Engineer - Quality Management Project and Production (Referenciaszám: FE-502)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.07.18.
Hirdetés azonosító: 526926

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • Autóipari tapasztalat (TS 16949)
  • Új termék bevezetésében és/vagy termékcsoportok áttelepítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent!
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magas szintű EXCEL ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló konfliktuskezelés, következetesség, precizitás, önálló döntéshozás képessége, adminisztrációs hajlandóság
  • Kiváló kommunikációs, együttműködési és koordinációs készség, határozott, magabiztos fellépés

Főbb feladatok:

  • Adott termék(ek) minőségmenedzsmentje a termék(ek) teljes életútja során
  • A termelés aktív támogatása az áttelepítési projektek, illetve termékbevezetések kapcsán
  • Részvétel a próbagyártások lebonyolításában
  • A gyártáshoz szükséges minőségbiztosítási dokumentumok kidolgozása, továbbá kidolgoztatása
  • Belső-, rendszer- és vevői auditok megszervezése, lebonyolítása
  • Javító-, megelőző tevékenységek meghatározása, az intézkedési tervek koordinálása, végrehajtásának ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a vevővel, a vevői reklamációk kezelése
  • Együttműködés az analizálások, mérések lebonyolításában, javaslattétel és akciók kidolgozása a problémák megoldására
  • Kimutatások, riportok készítése a management felé
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal és a cégcsoport németországi vállalataival minőségügyi kérdésekben

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia
  • Külföldi munkavégzés lehetősége!
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel és vezetői támogatással

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk a folyamatos minőségfejlesztés mellett elkötelezett, high-end audio termékek gyártásával foglalkozó, első vonalbeli autóipari beszállító.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és német, továbbá angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-502-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő