www.cvonline.hu

ENERGIAELLENŐR - K0000005680

Régió:

Fejér
Győr-Moson-Sopron
Vas

Beck & Partners
Hozzáadva: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 778518
lejárt

  Megbízónk a magyar energiagazdaság fontos résztvevője és egyben Magyarország egyik legnagyobb vállalata. Beruházásaival, működésével nagymértékben hozzájárul a gazdaság és a társadalom fejlődéséhez. Büszkék arra, hogy sikereiket és az innováció terén elért fejlődésüket elsősorban munkatársaiknak köszönhetik. Kiválóan képzett csapatuk bővítésére új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

ENERGIAELLENŐR

Feladatok:

  • Fogyasztási helyek ellenőrzése, dokumentálása, az adatok, kezelése, műszaki állapotfelmérés
  • A mérőhely ellenőrzést végző páros munkájának helyszíni irányítása (megbízás esetén)
  • Szerződésszegő, szabálytalan és rendellenes energia-vételezések felderítése, dokumentálása, megszüntetése, illetve a szükséges egyéb intézkedések megtétele
  • Fogyasztásmérők leolvasása, a leolvasott adatok kezelése
  • A mérőhely ellenőrzés során észlelt műszaki hibák elhárítása, dokumentálása, jogosultság hiánya esetén munkahelyi vezetőjének azonnali értesítése
  • A munkakörre vonatkozó technológiai és eljárási utasítások betartása, betartatása
  • A munkavégzéshez szükséges anyag- és eszközigény meghatározása, időben történő jelzése
  • Védőeszközök használata, illetve azok használatának megkövetelése
  • Veszélyhelyzetben tőle elvárható módon dönt és cselekszik
  • Feladatait munkautasítás alapján végezi, az elvégzett feladatokat jelzi a munkautasításon
  • Munkahelyi vezetőjének elszámol a munkájával, a rábízott iratokkal, eszközökkel és anyagokkal

Elvárások:

  • Szakmunkásképző és középfokú szaktanfolyam / műszaki (gáz, vagy áram) /
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Alapszintű WINDOWS és MS Office használat, elektronikus levelezés (Munkavégzéshez szükséges informatikai eszközök ismerete, használata)
  • Mérőhelyi FAM képzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Gázszerelői ismeretek megléte

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye
  • Győr-Moson-Sopron megye
  • Vas megye

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Betanított-/Szak-/Fizikai munka
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Villanyszerelő / Villamos szerelő

Egyéb információk:

  • A munkakör betöltése erkölcsi bizonyítványhoz kötött
  • A munkakörrel kapcsolatban további információt ad: Orbán Jenő (Tel: munkaidőben: +36 30 70-71165)
  • Jelentkezési határidő: 2014.03.31.

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér
Vas