www.cvonline.hu

Energia csapat menedzser

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.10.21.
Hirdetés azonosító: 983913

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Energia csapat menedzser
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Irányítani az Energia csapat munkáját
- Magyarországon belül menedzselni a Tesco energia stratégiáját
- Energia felhasználás optimalizálása ( villamos energia, gáz, víz, távfő felhasználás )
- Nemzetközi energia megbeszéléseken aktívan részt venni
- Energia számlák jóváhagyása
- Az éves energia költségtervben meghatározott költségek limiten belül tartása
- Energia megtakarítási lehetőségek felkutatása, tesztelése, megtérülési számítás készítése, vezetői jóváhagyatása, megvalósítása, utólagos ellenőrzése
- Éves energia költségterv készítésének felügyelete
- Rendszeres energiával és CO2-vel összefüggő jelentések készítésének felügyelete
- A fent említett feladatokkal kapcsolatban a társosztályokkal való szoros együttműködés
- Mérnök tervezőkkel, kivitelezőkkel való egyeztetés, irányítás kapcsolattartás
- Az energia tenderekben való műszaki tanácsadás
- Az energiával kapcsolatos országos előírások betartatása
- Kapcsolattartás a partnercégekkel és a társosztályokkal
Munkakör betöltésének feltételei: - Felsőfokú (mérnöki) végzettség
- Minimum 5 év szakmai és vezetői tapasztalat
- Nagyfokú önállóság, precizitás
- B kategóriás jogosítvány
- Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás
Szükséges végzettség: Főiskola, vagy Egyetem (preferáltan mérnöki végzettség)
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Magabiztos fellépés
- Erős kommunikációs készség, nyitottság multinacionális környezetben történő munkavégzésre
- Rugalmasság
- Munkavégzés szoros határidőkkel

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Pest