www.cvonline.hu

Energetikus

  • A hirdetés 409 napja lejárt

 A Fővárosi Önkormányzat Csarnok és Piac Igazgatósága

energetikus munkakörre,

teljes munkaidős, közalkalmazotti jogviszony keretében, munkatársat keres, budapesti munkavégzési helyre.

Feladatok:

  • az Igazgatóság teljes körű energiagazdálkodási feladatainak ellátása,
  • a közüzemi számlákkal kapcsolatos adatok összegyűjtése, ellenőrzése, feldolgozása, a fogyasztási adatok elemzése, kimutatások készítése,
  • a telephelyek, ingatlanjainak energia ellátását biztosító szerződések előkészítése, energiaszolgáltatók kiválasztásához szükséges adatok, információk, ajánlatok begyűjtése, döntéshozatalhoz előkészítése,
  • közbeszerzési eljárásban való közreműködés,
  • létesítmények energiafelhasználásának és költségtervének összeállítása,
  • a létesítmények energiaszükségletének figyelemmel követése,
  • javaslattétel az egyes létesítmények, telephelyek hatékonyabb energiagazdálkodására,
  • a hatósági, a belső és egyéb adatszolgáltatások összeállításában,
  • hatóságokkal, kivitelezőkkel való kapcsolattartás,
  • műszaki felújítási és fejlesztési tervek energetikai szempontból történő véleményezése,
  • az üzemeltetési és karbantartási területek szakmai támogatása, közreműködés az üzemeltetési részleg feladatainak meghatározásában,
  • részvétel az elkészült kivitelezést követő átadás-átvételben,
  • villamos műszaki ellenőri feladatok ellátása,
  • a munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok ismerete, a változások naprakész követése.

 Elvárások:

  • erősáramú villamosmérnöki végzettség,
  • villamos műszaki ellenőr regisztráció,
  • 5 év szakmai gyakorlat,
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • jó kommunikációs képesség,
  • jó problémamegoldó készség, határozott fellépés,
  • esztétikai igényesség,
  • Word, Excel programok felhasználói szintű ismerete.

A fényképes önéletrajzokat, fizetésigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő