www.cvonline.hu

Energetikus

  • A hirdetés 571 napja lejárt

Ha mindent tudsz az megújuló energiaforrásokról, az agyadban is szélmalom kerekek forognak, szenvedélyed, hogy megmentsd a világot, és nem bánod, ha ezért még fizetést is ad valaki Neked, akkor erre a hirdetésre jelentkezned kell! MOST!

Partnerünk részére keresünk kollégákat

ENERGETIKUS

munkakörbe

Elvárások Hozzád:

  • Felsőfokú egyetemi végzettség, energetika területén;
  • Megújuló energia rendkívül széles körű ismerete, de ha már valamelyik területen jó vagy, az is megfelel;
  • Energiahatékonysági technológiák rendkívül széles körű ismerete;
  • Önálló munkavégzésre való képesség egy csapat tagjaként;
  • Elemző szemlélet, kutatói véna;
  • Angol nyelv ismerete – legalább azon a szinten, hogy a szakmai irodalmakban elboldogulj.

Előnyt jelent:

  • Német nyelv ismerete;
  • Megvalósíthatósági tanulmányokban szerzett tapasztalat;
  • Megjelent publikáció, TDK-n, kutatásban való részvétel.

Feladataid lesznek:

  • Megvalósíthatósági tanulmányban településenergetikai javaslatok írása;
  • Energetikai számítások elvégzése, pl: hő teljesítmény számítás hőszivattyúhoz, vízenergia, szélenergia, stb,;
  • Modellszámítások összeállítása Microsoft Excel szinten;
  • Műszaki és technológiai leírások elkészítése;
  • Kapcsolattartás a szakágakkal, pl: biogáz, távfűtés, stb.

Amit kínálnak:

  • Szakmai fejlődés;
  • Önálló munkavégzés;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Kreatív és változatos munka fiatalos csapatban.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezésedet a E-mail cím megjelenítése címre várjuk egy részletes szakmai önéletrajzzal. A tanácsadód Bajna Ágnes lesz, hozzá fordulhatsz a kérdéseiddel.

Helyek Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Energetika / Villamosság
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol