www.cvonline.hu

Energetikus, villamos művezető

  • A hirdetés 50 napja lejárt

A KUNPLAST KARSAI Zrt

(Kiskunfélegyháza, Szegedi út 66.)

TMK üzemébe a következő munkakörbe munkatársakat keres:

A munkakör ellátásának feltételei:

  • Felsőfokú végzettség

Munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Villanyszerelő csoport napi szintű irányítása
  • Energia felhasználással kapcsolatos feladatok elvégzése, adatok szolgáltatása

Előnyt jelentenek:

  • Hasonló területen szerzett több éves szakmai gyakorlat
  • PLC programozási ismeretek
  • Robot programozási gyakorlat

Jelentkezni lehet szakmai önéletrajz benyújtásával személyesen a Zrt. munkaügyi osztályán vagy e-mailben a lenti e-mail címen.

Helyek Bács-Kiskun
Kiskunfélegyháza
Kategória Energetika / Villamosság > Energetikai mérnök, Energetikai művezető, Energetikus, Villamosmérnök, Villanyszerelő
Gyártás / Termelés > Műszakvezető
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű