www.cvonline.hu

Energetikus m瑸rnök

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2016.02.23.
Hirdetés azonosító: 989195

Nemzetközi partnerünk Fertődi egységébe - aki hazánkban az egyik legelismertebb építőipari alapanyaggyártó - keresünk a minőségügyi osztályukra egy tapasztalt Energetikus mérnököt.

Feladatok:

- ISO 50001 szerinti Energiairányítási rendszer napi feladatai
- Energia fogyasztási adatok gyűjtése, elemzése, jelentések
- Energia felhasználás csökkentési projektek előkészítése és azok kivitelezése
- Energia felhasználás feladatok ellenőrzése, azok jobbítása
- Gyárlátogatásokon való részvétel

Elvárások:

- Felsőfokú épületgépész/villamosmérnöki végzettség
- Minimum 5 éves hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
- Épületkarbantartásban szerzett tapasztalat
- Projekt vezetésben, koordinálásban szerzett tapasztalat
- Erős ANGOL nyelvtudás
- Precíz, megbízható, jó kommunikációval rendelkező személyiség

Amit kínálunk:

- Megbízható, hosszú távú, stabil munkahely
- Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
- Fiatalos, dinamikus csapat
- Versenyképes fizetés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján