www.cvonline.hu

Energetikus asszisztens (INTS/9/15)

  • A hirdetés 462 napja lejárt
Nyíregyházi partnerintézményük részére Energetikus asszisztenst keresünk

 Feladatok:

  • Energianemenként ellenőrzi a szolgáltatóktól beérkezett számlákat és a szükséges adatokat nyilvántartásba veszi

  • Közüzemi szerződéseknek és vízjogi engedélyeknek megfelelően rendszeresen ellenőrzi az igénybe vett mennyiségeket (teljesítményeket) a szükséges módosítások elvégzéséhez
  • Szerződéseknek megfelelően a szolgáltató vállalatokkal közösen elvégzi a fogyasztásmérők leolvasását és nyilvántartását
  • Energiaszolgáltatási vagy bérleti szerződéseknek megfelelően elkészíti a számlázáshoz szükséges elszámolásokat a Pénzügyi osztály részére
  • Energia nemenként és telephelyenként negyedévente elkészíti az egy napos teljesítmény, illetve mennyiségi méréssel kapcsolatos dokumentációkat.
  • Negyedévente elkészíti a vízkészlet járulékkal kapcsolatos dokumentációkat és elszámolásokat.
  • Éves energiaköltség és beszámoló elkészítéséhez a csoportvezető részére adatokat biztosít. Év végén az aktuális költséghelyeknek megfelelően energia nemenként és telephelyenként elkészíti a költségfelosztást.
  • Év közben a költséghelyek változásainak megfelelően elkészíti a felmérésekhez szükséges módosításokat.
  • Energia gazdálkodási szempontok betartásával alkalmazza a kiépített energiafelügyeleti rendszert.
  • Villamos csoportokkal negyedévente elvégezteti a költséghelyekre vonatkozó villamos terhelésméréseket.

Elvárások:

  • Min. Energetikus - OKJ tanfolyam
  • Felhasználói szintű MS OFFICE

  • határozottság,

  • megoldás- és eredményorientáltság,

  • terhelhetőség, stressz tűrő képesség (határidők tartása),

  • jó kommunikációs készség,

  • proaktív személyiség,

  • megbízhatóság, lojalitás.

Előnyök

  • Minimum Energetikus - OKJ tanfolyam
  • felsőfokú végzettség (épületgépész vagy gépész vagy energetika szakirány)

  •  minimum 1-3 év szakmai tapasztalat

Helyek Nyíregyháza
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Energetika / Villamosság
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő