www.cvonline.hu

Energetikai tranzakciós tanácsadó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.01.15.
Hirdetés azonosító: 982720

Pozíció leírása / Job description

Több éves tapasztalatot szereztél tranzakciós projektek menedzsmentjében és mindezt az energetikai szektorban szerezted?
Részt vettél energetikai cégek akvizíciójában, átvilágításában, összeolvadásában, M&A projectekben?
Szeretnéd a karrieredet vállalati oldalon stratégiai-elemzői pozícióban folytatni?

Ha igen, jelentkezz az alábbi linken még ma, és kamatoztasd szaktudásodat a magyar piac egyik legnagyobb energetikai vállalatánál!

Feladatok:

-Stratégiai döntések előkészítésében való részvétel, szakmai előterjesztések véleményezése
-Üzleti terv elkészítésében való részvétel és a projecthez kapcsolódó adatok elemzése
-Elemzések készítése a döntéshozatal támogatásához
-Stratégiai módszertan, fejlesztési tervek, működési irányelvek kidolgozása
-Költséghatékonyra irányuló javaslatok kidolgozása
-Belső auditokon való részvétel

Elvárások:

-Felsőfokú közgazdasági vagy műszaki végzettség
-Minimum 4-5 éves tapasztalat tanácsadásban, stratégiai projektekben (akvizíció, összeolvadás, fejlesztés, üzleti terv készítés)
-Az energetikai szektor mély ismerete
-Elemzői készség

Amit kínálunk:

-Stratégiai pozícióban folytathatod karrieredet vállalati oldalon ahol a szaktudásod kincset ér
-A szektor meghatározó szereplőjénél dolgozhatsz
-Biztos munkahely vállalati oldalon
-Versenyképes jövedelem

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a