www.cvonline.hu

Energetikai Tanácsadó / elemző

  • A hirdetés 589 napja lejárt

Megbízónk egy jól ismert gazdasági tanácsadó vállalat, amely mind a verseny-, mind az állami szférában komoly projektekben vesz részt. Jelenleg bővülő csapatukba keressük energetikai tanácsadó / elemző munkatársukat.

Feladatok:
 • energiapiaci folyamatok elemzése havi, illetve negyedéves rendszerességgel;
 • Európai Uniós illetve hazai energetikai szabályozási változások, elemzése, értékelése, hatástanulmányok készítése;
 • energetikai alágazati elemzések, kutatások készítése;
 • javaslatok kidolgozása energiapiaci folyamatok szabályozására;
 • egyéb, energetikai projektek koordinálása;
 • tájékoztatók, prezentációk készítése.

Elvárások:
• felsőfokú műszaki vagy közgazdasági végzettség;
• kutatói érdeklődés;
• legalább középszintű szakmai angol nyelvtudás;

• önálló, megbízható, rugalmas munkavégzés;
• magabiztos kommunikációs és íráskészség.

Előnyt jelent:
• energetikai társaságnál, energetikai szabályozásért felelős államigazgatási szervnél szerzett szakmai tapasztalat;
• elemzésében szerzett jártasság;
• német, orosz, vagy francia nyelvismeret.

Amit kínálunk:
• versenyképes fizetési és juttatási rendszer;
• szakmai fejlődési lehetőség;
• dinamikus csapat.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben pozíción felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Részleg

Energy group

Helyek Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő