www.cvonline.hu
Energetikai szakértő (Referenciaszám: PJ4265)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.04.06.
Jelentkezési határidő: 2016.04.10.
Hirdetés azonosító: 1017889
lejárt

Ipari szegmensben működő magyar tulajdonú partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Energetikai szakértő

Feladatok:
- Üzemi energiaháztartás (hűtő/fűtő körök) tervezése és a kivitelezés irányítása,

- Optimalizált energiai integráció létrehozása,
- Mérnöki számítások és tervdokumentációk elkészítése,
- Beszerzések műszaki támogatása,
- Ajánlati kiírások készítése, kiértékelésben való részvétel,
- Kereskedelmi tárgyalások mérnöki támogatása,
- Hatósági ügyintézések műszaki támogatása,
- Üzemi igények kidolgozása a kivitelezés és az üzemeltetés alatt,
- Fejlesztések beüzemelésének támogatása,
- Jogszabályi követelményeknek való megfelelőség biztosítása.

Elvárások:
- Gépész- és/vagy vegyészmérnöki végzettség,

- Minimum 3 év ipari területen szerzett tapasztalat és projekt kivitelezési gyakorlat,
- Energia integrációs elvek ismerete és gyakorlati alkalmazásában szerzett tapasztalat,
- Haladó számítástechnikai ismeretek kiemelten MS Office és AutoCAD,
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
- Megbízhatóság,
- Önálló, kreatív gondolkodásmód és rendszerszemlélet,
- Terhelhetőség,
- Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség,
- Eredmény orientált, lendületes személyiség.

Amit partnerünk kínál:
- Versenyképes jövedelem,

- Változatos munka,
- Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések),
- Dinamikusan fejlődő vállalati környezet.

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár és Heves Megye

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az tunde.petak@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.