www.cvonline.hu

Energetikai referens

  • A hirdetés 1155 napja lejárt

Minden cég hosszú távú sikerének titka a gondosan kiválasztott és motivált emberek jól szervezett együttműködésében keresendő.
Így, már munkatársaink kiválasztásakor minden pozícióba olyan embereket keresünk, akik tehetségük, szorgalmuk és tapasztalatuk alapján kiemelkedő teljesítményre képesek.
Munkatársaink megfelelő motivációját egyrészt a cég értékeivel való azonosulás, másrészt a szigorúan teljesítményhez kötődő juttatási rendszer biztosítja.

Szolgáltatásaink értékesítésére keresünk olyan munkatársakat, akik képesek cégünket partnereink irányában méltó módon képviselni.

FELADATOK:

  • új partnerkapcsolatok kiépítése
  • rendszeres kapcsolattartás meglévő ügyfeleinkkel
  • partnereink igényeinek folyamatos figyelemmel kísérése.

ELVÁRÁSAINK:

  • megnyerő fellépés és jó kommunikációs képesség
  • önálló, kreatív munkavégzés
  • cégünk iránti elkötelezettség
  • előny, de nem feltétel a hasonló területen szerzett tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • teljesítményarányos díjazás (jutalékos rendszer)
  • kiváló szolgáltatások versenyképes áron
  • munkatársaink érdekeinek (pl. saját ügyfélkör) tiszteletben tartása
  • fizetési határidőn belüli jutalék kifizetés.

Az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő