www.cvonline.hu

Energetikai mérnök

  • A hirdetés 702 napja lejárt

Feladatok:

  • Energiaköltség csökkentése, optimalizálása, elemzése és monitorizálása
  • Energia-felvevő eszközök kialakítása, javítása
  • Jelentések, javaslatok, specifikációk készítése, dokumentációk ellenőrzése
  • Energiahasználat költségének előrejelzése és stratégiájának kialakítása
  • Energiaszolgáltató vállalatokkal való aktív kapcsolattartás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség, belső tréningek
  • Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. meleg étkezési hozzájárulás)

Elvárások:

  • Energetika mérnök végzettség
  • Energatika szektor ismerete
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (CAD, MS Office)
  • Csapatmunkára való képesség, nyitott, kommunikatív személyiség
  • Rugalmasság, megbízhatóság, prolémamegoldó képesség
  • Precizitás, pontosság
  • Erős kommunikéció képességek
Előnyt jelent:
  • Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő