www.cvonline.hu

Energetikai mérnök

  • A hirdetés 354 napja lejárt

Az innovatív benzinkút-technológiai megoldások fejlesztésével foglalkozó, stabil nemzetközi háttérrel rendelkező iGas Benzinkút-technológia Kft. energetikai mérnök munkatársakat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Elektromos töltőállomások elektronikai tervezése
  • Műszaki jegyzőkönyvek készítése
  • Mérések elvégzése és azok dokumentálása
  • Részvétel a prototípus összeszerelésében
  • Gyárhatóságra tervezés
  • Gépészeti és szoftverfejlesztői csapattal történő folyamatos együttműködés

Szakmai elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum öt éves releváns munkatapasztalat
  • Erősáramú rendszerek tervezésében szerzett tapasztalat
  • Érintés- és villámvédelmi szabványok ismerete
  • Szakmai angol nyelvismeret
  • Elkötelezett személyiség
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent

  • Elektromos töltőállomások tervezésében szerzett tapasztalat
  • Robbanás-biztonságtechnikai ismeretek
  • Engedélyeztetésben való jártasság
  • Mérnök kamarai tagság

Amiért érdemes nálunk dolgozni

  • Versenyképes fizetés
  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok
  • Családias légkör
  • Jó hangulatú, támogató csapat

Ha szeretne velünk dolgozni, várjuk önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol