www.cvonline.hu

Energetikai Asszisztens

  • A hirdetés 674 napja lejárt

A Nitrogénművek Vegyipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság

(8105. Pétfürdő, Hősök tere 14.)

azonnali kezdéssel

"Energetikai asszisztens"

munkatársat keres.

A leendő munkatárs főbb feladatai:

  • földgáz beszerzéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása hazai valamint külföldi piacok tekintetében egyaránt,
  • földgáz beszerzéssel kapcsolatos üzleti adatok nyilvántartása, kezelése,
  • megkötött ügyletekhez kapcsolódó visszaigazolások készítése, ellenőrzése,
  • teljesítések kapcsán jegyzőkönyvek készítése, igazolása, esetleges eltérések felkutatása, egyeztetése a partnerekkel,
  • földgáz kereskedelmi szerződések teljesítésének ellenőrzése, számlák egyeztetése a partner vállalatok kapcsolattartóival,
  • gázmérleg teljes körű elkészítése, havi valamint ad hoc riportok készítése,
  • üzleti folyamatok támogatása (pl.: tőzsdei csatlakozás előkészítése, EMIR, REMMIT adatszolgáltatás menedzselése),
  • hazai és külföldi hatósági beszámolókhoz adatszolgáltatás biztosítása,
  • kimenő, bejövő számlák nyilvántartása,
  • pénzforgalom dokumentálása,
  • pénzügyi elszámolási folyamat koordinálása a társosztályokkal.

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági iskolai végzettség,
  • az angol nyelv tárgyalási szintű ismerete,
  • kiváló kommunikációs készség, önálló és strukturált munkavégzés,
  • precizitás, proaktivitás, gyors döntések meghozatalára való képesség,
  • nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség,
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély továbbá felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Pénzügyi és kontrolling tapasztalat, a földgázipari szabályozás-háttér valamint az SAP rendszer ismerete előnyt jelent.

A munkavégzés helye: a munkáltató budapesti fióktelepe.

Bérezés: megegyezés szerint.

Széles körű béren kívüli juttatások, kiváló munkahelyi környezet, szakmai kihívások!

A részletes szakmai önéletrajzzal és a végzettségeket, valamint a nyelvvizsga meglétét igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatokat 2015. november 30-ig az alábbi címek egyikére kérjük eljuttatni:

Nitrogénművek Zrt.

Személyügyi osztály

8105 Pétfürdő, Hősök tere 14.

E-mail cím megjelenítése" target="_blank">E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol