www.cvonline.hu

EMS koordinátor (Ref.szám: FE-1211)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.06.06.
Hirdetés azonosító: 935752

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Néhány éves tapasztalat beszerzőként vagy termeléstervezőként elektronikai gyártásban
  • Magas szintű Excel ismeretek
  • Logikus gondolkodás
  • Jó szervezőkészség
  • Önálló munkavégzés
  • SAP ismeret előny

Fő feladatok, tevékenységek:

  • Folyamatos kapcsolattartás a szakterületek logisztikai tervezőivel (napi terv, középtávú terv egyeztetése)
  • Beszállítókkal való napi kapcsolattartás
  • Saját szakterületeken belüli projektfeladatok koordinálása
  • A projekt ütemtervének folyamatos betartása és riportálása a felettes vezető felé
  • Alapanyagok, félkész-, késztermékek diszpóadatainak beállítása, folyamatos karbantartása
  • Csomagolóanyag koncepció integrálása
  • Kiszállítási folyamatok megszervezése, ütemezése
  • Közreműködés a leltárak sikeres lebonyolításában
  • Félkész-, késztermékek készletének karbantartása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és széleskörű béren kívüli juttatások!
  • Multinacionális környezet
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Fiatalos, lendületes bérszámfejtői csapat
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű, jelenleg 1500 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő elektronikai gyártó cég megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzait, és jelentkezzen a pozícióra, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1211-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő