www.cvonline.hu

Emelőgép Szerelő

  • A hirdetés 561 napja lejárt

Szeretnénk figyelmébe ajánlani vállalkozásunkat, mely 1993-ban indult, mint egyéni vállalkozás, majd
2004-ben megalakult a GARÉPSZER ´93 Kft.

Cégünk főként lakásfelújításokkal, garázsipari berendezések szervizelésével, javításával,
telepítésével, valamint építőipari kivitelezéssel foglalkozik.

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • kiszállásos, helyszíni szerviz feladatok elvégzése ügyfeleknél
  • garázsipari emelőgépek mechanikus, hidraulikai, pneumatikai javítása, karbantartása
  • karbantartással, javítással kapcsolatos dokumentációk megírása

Elvárások:

  • legalább 3 éves szakmai gyakorlat
  • géplakatos, szerszámgéplakatos végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • jó problémamegoldó képesség
  • megbízható, önálló munkavégzés, rugalmasság

Előny:

  • emelőgép szerelői végzettség
  • érintésvédelmi szabványossági felülvizsgálói jogosultság
  • szerkezeti lakatos területen szerzett jártasság
  • hidraulikában, villamosságban való jártasság
  • hegesztői gyakorlat
  • emelőgép kezelői jogosítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • bejelentett, versenyképes jövedelem
  • bejárási támogatás
  • kulturált munkakörülmények, munkaruha
  • változatos munka szakmai kihívásokkal
  • támogató munkatársi közösség

Munkavégzés helye:

  • 1106 Budapest, Túzok utca 2.
  • Rugalmas munkavégzési hely – budapesti indulással

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő