www.cvonline.hu

Emelőgép karbantartó

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 1088657

Autóipari beszállítóként gyártással foglalkozó Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe.
Feladatok:

  • Az anyagmozgató berendezések meghibásodásának azonnali elhárítása
  • Időszakos, rendszeres karbantartás, felülvizsgálat
  • Együttműködés a szakszervizekkel, biztonságos területtel
  • Egyedi feladatok ellátása

Elvárások:
  • Autószerelő szakmunkás végzettség (esetleg autóvillamossági szerelő, mezőgazdasági gépszerelő)
  • Legalább 5 év gyakorlat, szereléstechnikai jártasság
  • Fémipari alapképzettség
  • Targoncakezelői jogosítvány 5 tonnáig bármely kategóriában
  • Megbízhatóság, elkötelezettség
  • Jó információs és kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzésre való készség

Juttatások:
  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása
  • Fiatal, dinamikus csapat, változatos munka

Előnyök:
  • Gépkarbantartói tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Alapfokú számítógép kezelői ismeretek (MS Office)

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, a pozíció megnevezésével a fenti emailcímre.

Egyéb információk:
A ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft. két telephelyen, Makón és Vácott tevékenykedik. A vállalat fő profilja hűtő-fűtő (H/C) gumitömlők gyártása és értékesítése az autóipar és kamion szegmens számára, ezen felül a váci telephely szintén az autóipar számára állít elő és értékesít üzemanyag vezetékeket.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest