www.cvonline.hu

Emeleti londiner - diákmunka

  • A hirdetés 806 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

DIÁKMUNKA

Emeleti londiner

Szeretnéd a karrieredet egy 5 csillagos hotelben megalapozni?
Akkor jelentkezz!

Feladatok:

  • vendégek kiszolgálása
  • különböző tárgyak szállítsa a szobákba a vendégek kérésére
  • könnyebb fizikai feladatok elvégzése

Fizetés:

  • br. 690 Ft / óra
  • 150 óra ledolgozása után + br.100 Ft/óra

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • nappalis hallgatói jogviszony
  • kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • ápolt, tiszta megjelenés

Előnyök:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkaidő: 08:00 – 17:00 között

E-mailben: az alábbi e-mail címen a Neved és a Telefonszámod elküldésével. Tárgyba írd bele: Emeleti londiner – 5*

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol