www.cvonline.hu

Emeleti gondnok/gondnoknő

  • A hirdetés 292 napja lejárt

A Corinthia szállodalánchoz tartozó 5*-os, Thermal Hotel Aquincum Zrt.
keres munkatársat

munkakörbe

Feladatok:

  • A vendégek magas színvonalú kiszolgálása a sztenderdek betartása mellett
  • A szobalányok munkájának ellenőrzése és írányítása
  • Vendégszobák naponkénti ellenőrzése és azok állapotának jelzése a recepció felé és a műszak felé
  • Emeleti textília naponkénti cseréjének bonyolítása
  • Emeleti raktárak feltöltésének ellenőrzése (segédanyag, fogyóeszköz)
  • Bekészítések, VIP ajándékok elhelyezése a Housekeeping vezető által megadott szobákba
  • Szobai minibárok naponkénti ellenőrzése, feltöltése és a fogyasztás számlázása
  • Munkatársak eligazítása, irányítása, új munkatársak betanítása
  • Esetlegesen felmerülő vendégpanaszok kezelése
  • A szálloda minőségi sztenderdjeinek való megfelelés folyamatos ellenőrzése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • 1 éves szállodai tapasztalat, housekeeping területen
  • Társalgási angol nyelvtudás, egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • Vendégközpontúság
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ápolt megjelenés

Amennyiben szeretné szakmai tapasztalatát egy nemzetközi szállodalánc professzionális csapatában kamatoztatni, várjuk magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzát, fizetési igénye megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol