www.cvonline.hu

EMBLÉMÁZÁS KOORDINÁTOR

  • A hirdetés 623 napja lejárt

Magyarországi reklámajándék forgalmazásban piacvezető,
25 éve sikeres magyar családi vállalkozás, budapesti munkavégzésre,

munkatársat keres

Feladat:

  • Közvetlen kapcsolattartás emblémázó alvállalkozóinkkal - reklámajándékok emblémázási feladatainak leszervezése, (tampon-, szita-, ofszet-nyomás, hímzés, gravírozás).
  • Közvetlen kapcsolattartás cégünk értékesítő munkatársaival, részükre szakmai tanácsadás, emblémázási ügyeik bonyolítása, kontrollálása.
  • Kapcsolódó grafikai feladatok elvégzése.

Elvárásaink:

  • Grafikai programokban való jártasság (CorelDraw, Illustrator, InDesign, Photoshop)
  • Nyomdaipari technológiai ismeretek (tampon, szita, ofszet-nyomtatás)
  • A folyamatok szervezéséhez jó szervező-, kommunikációs- és kapcsolattartó képesség szükséges, valamint határozott, döntésképes, de rugalmas személyiség.
  • A munkakörhöz kötődő ügyviteli tevékenység sok adminisztrációval is jár, ami nagyfokú önállóságot, precizitást, odafigyelést és gyakorlott számítógép felhasználói ismereteket igényel

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Új munkatársunkat egy emberileg és szakmailag kiváló csapatban, korrekt jövedelem, valamint professzionális munkakörülmények és kellemes munkahelyi légkör várja. Cégünkről további információkat a Link megjelenítése honlapon talál.
Kérjük, motivációs levelét és fényképes szakmai önéletrajzát – fizetési igényének feltüntetésével - küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő