www.cvonline.hu

Embedded C++ Developer (B36bc++)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest, XI. kerület
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

Embedded C++ Developer

Magyarország vezető szoftverháza keres világszínvonalú fejlesztési projektekre, fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatába Beágyazott C++ fejlesztő kollégát.

Pozíció azonosító: B36bc++
Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • Beágyazott hajtástechnikai rendszer fejlesztésében és tesztelésében való részvétel
  • Agilis, SCRUM csapatban való aktív részvétel
  • Külföldi kollégákkal való kommunikáció angol és / vagy német nyelven

Elvárások

  • C / C++ ismeret
  • Angol vagy német nyelvtudás

Előny

  • Beágyazott fejlesztési tapasztalat
  • Agilis fejlesztési módszertan(ok) és Test Driven Development ismerete, arra való nyitottság
  • Hajtástechnikai ismeret
  • TCL szkriptnyelv ismerete
  • Verziókövető rendszer ismerete
  • Unix / Linux tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Egyéb információ

  • Dinamikus érdekes feladatok
  • Külföldi projektekben való részvétel lehetősége
  • Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban
  • Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kerékpárosbarát munkahely
  • Rugalmas munkarend

Küldd el az önéletrajzod nekünk.

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német