www.cvonline.hu

Elszedő - Betanított munka

Hozzáadva: 2017.03.27.
Hirdetés azonosító: 1119979

Gyáli központú partnercégünk számára keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • A megfelelő kartonszükséglet összeállítása
  • Beérkezett szennyezett ládák mosása, selejtes ládák válogatása
  • Mechanikus csapdák napi szintű ellenőrzése
  • Hibás csomagok kiszűrése
  • Raklapok készáruraktárba történő szállítása

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Fizikai terhelhetőség, jó látás
  • Több műszak vállalása (7:00-16:00; 16:00-01:00)

Juttatások:
  • Bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú lehetőség

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a fent említett elvárásoknak, kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Gyál