www.cvonline.hu

Elsőfázis operátor

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 971554
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A gyártáshoz szükséges anyagokat sorba rendezi, megtisztítja és előkészíti
  • A visszakövethetőség szempontjából fontos információkat feljegyzi (lemez beszállítói jelölések, adag szám)
  • Az anyagokat megfelelő méretre vágja (hosszúság, szélesség, alak, ferdeség, szög beállítás stb.)
  • A hegesztési, vágási műveletek által okozott torzulásokat kiegyenesíti, illetve kiigazítja
  • Elvégzi az elkészült darabok méret / hossz beállítását, esztergálását.
  • Munkája során saját munkája minőségét ellenőrzi, mérőeszközöket és mérési eljárásokat alkalmaz
  • Fenntartja a felülvizsgálatok és a vizsgálati műszerek állagát, állapotát
  • A betanítást követően az alábbi gépeket kezeli:
  • - Hidraulikus egyengető berendezések (prések, expanziós gépek)
  • - Lemezvágó, hengertő gépek
  • - Kivágó-lyukasztó gépek, görgőző gép
  • - Forgácsoló berendezések kezelése
  • Képes működtetni a különböző PC programokat, mint például a Maximo, Cimnet vagy más programok.

Elvárások:

  • Precizitás, önálló munkavégzési képesség,
  • Jól tud csapatban dolgozni.
  • Iskolai végzettség: Minimum szakmunkás bizonyítvány
  • Szakmai tapasztalat: 3 éves fémmegmunkálási tapasztalat, CNC vezérlési ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Céges busz (Budapest - Pest megye)
  • Munkába járás támogatása
  • Egyéb juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Amennyiben állásajánlatunk megfelel szakmai tapasztalatainak és elképzeléseinek, kérjük, honlapunkon Link megjelenítésekövetően jelentkezzen a hirdetésre.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.