www.cvonline.hu

ELSŐ ELADÓ

  • A hirdetés 691 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása.

A Mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

Győri áruházunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ELSŐ ELADÓ

Lakberendezési-cikk osztály

Az Ön feladata:

  • A rábízott részleg felelősségteljes vezetése, csapatának koordinálása
  • Áruátvétel, árukihelyezés és utántöltés szervezése
  • Árukészlet gazdálkodás
  • Lakberendezési-cikk osztály arculatának kialakítása

Amit elvárunk:

  • Kiváló német nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett kereskedelmi és értékesítési gyakorlat
  • Teljesítmény, minőségorientált és vevőközpontú gondolkodás
  • Teljesítmény és minőségorientált munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kiváló kereseti lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát e-mailen az alábbi címre. Az e-mail tárgyában a betölteni kívánt pozíció legyen feltüntetve. („Első eladó Lakberendezési-cikk osztály”)

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német