www.cvonline.hu

ELSŐ ELADÓ

Régió:

Fejér

New Yorker Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.25.
lejárt

Emelkedj fel és vágj bele!

A legfontosabb számunkra egy jó csapat, mert e nélkül még a legjobb terv sem működne. Nálunk világos és kommunikatív környezet vár Rád, amely a New Yorker mögötti küldetést élteti: szenvedéllyel és bátran valósítunk meg ötleteket, melyek trendekké válnak.

Dunaújvárosi üzletünkbe keresünk:

ELSŐ ELADÓT (F/N)

 Feladatok:
Vevőtanácsadás és eladás | Kasszatevékenyég | Árukezelés és prezentáció  Vállalati mutatók figyelése

Elvárások:
Kereskedelmi végezttség és megfelelő tapasztalat a textilkereskedelemben | Barátságos, megnyerő modor, és lelkesedés | Vevőközpontúság | Tervezési és szervezési beállítottság | Rugalmasság | Motiválni és lekesedni tudó személyiség | Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével

Örömmel várjuk jelentkezésedet
és hamarosan talán így köszönthetünk:
Üdvözlünk a New Yorker fedélzetén!

Bédi Martina
1123 Budapest, Kékgolyó u. 6.

NÉZD MEG MOST!

WWW.NEWJORKET.DE/JOBS

Régió
Fejér
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat
2 év