www.cvonline.hu

Első eladó - Gödöllő

  • A hirdetés 851 napja lejárt

Emelkedj fel és vágj bele!

A legfontosabb számunkra egy jó csapat, mert e nélkül még a legjobb terv sem működne.

Nálunk világos és kommunikatív környezet vár Rád, amely a New Yorker  mögötti küldetést élteti: szenvedéllyel és bátran valósítunk meg  ötleteket, melyek trendekké válnak.

Gödöllői  üzletünkbe keresünk

Eladót (f/n) teljes munkaidőben

Feladatok:

Vevőtanácsadás és eladás Kasszatevékenység | Árukezelés és prezentáció | Vállalati mutatók figyelése

Elvárások:

Kereskedelmi végzettség és megfelelő tapasztalat  a textil-kiskereskedelemben | Barátságos, megnyerő modor, és lelkesedés | Vevőközpontúság | Tervezési és szervezési beállítottság | Rugalmasság | Motiválni és lelkesedni tudó személyiség | Érzék a divat iránt,  azonosulás a New Yorker trendjével

Örömmel várjuk jelentkezésedet és hamarosan  talán így köszönthetünk:

Üdvözlünk  a New Yorker fedélzetén!

New Yorker Hungary Kft.

Bédi Martina
1123 Budapest, Kékgolyó u. 6.

Nézd meg most! Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő