www.cvonline.hu

Első Eladó (f/n) - Tatabánya

  • Az állásajánlat lejárt.

Emelkedj fel és vágj bele!

A legfontosabb számunkra egy jó csapat, mert e nélkül még a legjobb terv sem működne. Nálunk világos és kommunikatív környezet vár Rád, amely a New Yorker mögötti küldetést élteti: szenvedéllyel és bátran valósítunk meg  ötleteket, melyek trendekké válnak.

Tatabányai üzletünkbe keresünk

Első eladót (f/n)

Feladatok:

Vevőtanácsadás és eladás Kasszatevékenység | Árukezelés és prezentáció Vállalati mutatók figyelése.

Elvárások:

Kereskedelmi végzettség és megfelelő tapasztalat a textil-kiskereskedelemben | Barátságos, megnyerő modor | Vevőközpontúság | Tervezési és szervezési beállítottság | Rugalmasság | Motiválni és lelkesedni tudó személyiség | Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével.

Örömmel várjuk jelentkezésedet és hamarosan  talán így köszönthetünk:

Üdvözlünk  a New Yorker fedélzetén!

New Yorker Hungary Kft.
Bédi Martina
1123 Budapest, Kékgolyó u. 6.

Nézd meg most! www.newyorker.de/jobs

Munkavégzés helye Tatabánya
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Tatabánya