www.cvonline.hu

Első eladó - Érd

  • A hirdetés 218 napja lejárt

Emelkedj fel és vágj bele!

A legfontosabb számunkra egy jó csapat, mert e nélkül még a legjobb terv sem működne.
Nálunk világos és kommunikatív környezet vár Rád, amely a New Yorker  mögötti küldetést élteti: szenvedéllyel és bátran valósítunk meg  ötleteket, melyek trendekké válnak.

Érdi üzletünkbe keresünk

 Első eladót (f/n)

Feladatok:

Vevőtanácsadás és eladás Kasszatevékenység | Árukezelés és prezentáció | Vállalati mutatók figyelése

Elvárások:

Kereskedelmi végzettség és megfelelő tapasztalat  a textil-kiskereskedelemben | Barátságos, megnyerő modor, és lelkesedés | Vevőközpontúság | Tervezési és szervezési beállítottság | Rugalmasság | Motiválni és lelkesedni tudó személyiség | Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével

Örömmel várjuk jelentkezésedet és hamarosan talán így köszönthetünk:

Üdvözlünk a New Yorker fedélzetén!

New Yorker Hungary Kft.
Bédi Martina

1123 Budapest, Kékgolyó u. 6.

Helyek Budapest
Tolna
Érd
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő