www.cvonline.hu

Első eladó (Dunakeszi)

  • A hirdetés 211 napja lejárt

 Európa vezető bútoráruháza a Möbelix, vonzó munka -és előrelépési lehetőségeket kínál egy sikeres és gyorsan növekvő vállalkozásban.

Dunakeszi áruházunkba keresünk munkatársat, a következő területre:

ELSŐ ELADÓ

Lakberendezési-aprócikk osztály

Az Ön feladata:

  • A rábízott részleg felelősségteljes vezetése, csapatának koordinálása (4 fő)
  • Áruátvétel, árukihelyezés és utántöltés szervezése
  • Árukészlet gazdálkodás
  • Lakberendezési-aprócikk osztály arculatának kialakítása

 Amit elvárunk:

  • Hasonló területen szerzett kereskedelmi és értékesítési gyakorlat
  • Vevőközpontú gondolkodás
  • Kiváló fizikai erőnlét
  • Teljesítmény és minőségorientált munkavégzés

NÉMET nyelvtudás előny!

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kiváló kereseti lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör, nemzetközi csapat

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát e-mailen az alábbi címre:  Az e-mail tárgyában a betölteni kívánt pozíció legyen feltüntetve. („Első eladó - Lakberendezési-aprócikk osztály”)

 Köszönjük érdeklődését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő