www.cvonline.hu

Első eladó - Budapest

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Emelkedj fel és vágj bele!

A legfontosabb számunkra egy jó csapat, mert e nélkül még a legjobb terv sem működne.
Nálunk világos és kommunikatív környezet vár Rád, amely a New Yorker  mögötti küldetést élteti: szenvedéllyel és bátran valósítunk meg  ötleteket, melyek trendekké válnak.

Budapesti üzletünkbe keresünk

Első eladót (f/n)

Feladatok:

Vevőtanácsadás és eladás Kasszatevékenység | Árukezelés és prezentáció | Vállalati mutatók figyelése

Elvárások:

Kereskedelmi végzettség és megfelelő tapasztalat  a textil-kiskereskedelemben | Barátságos, megnyerő modor | Vevőközpontúság | Tervezési és szervezési beállítottság | Rugalmasság | Motiválni és lelkesedni tudó személyiség | Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével

Örömmel várjuk jelentkezésedet és hamarosan talán így köszönthetünk:
Üdvözlünk a New Yorker fedélzetén!

New Yorker Hungary Kft.
Bédi Martina
1123 Budapest, Kékgolyó u. 6.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest