www.cvonline.hu

Első darab vizsgáló munkatárs

  • A hirdetés 648 napja lejárt

Jászárokszállási multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:

  • Első munkadarabok részletes vizsgálata különböző mérőeszközök segítségével

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség vagy műszaki tapasztalat
  • Alapos műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, stb.)
  • Mérőeszközök ismerete, gyakorlatban való használatuk
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • 3 vagy 4 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (szúrópróbás, kimenő vagy bejövő áru ellenőr)
  • Idegen nyelvtudás (német vagy angol)

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás (Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Első darab vizsgáló munkatárs” jeligével küldje el az alábbi e-mail címre.

További információ: +36 30 412 7676; +36 1 550 0109

Helyek Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő