www.cvonline.hu
Előszériás minőségügyi mérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Győr-Moson-Sopron
Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2015.05.31.
Hirdetés azonosító: 935086
lejárt

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Aktív részvétel az új projektek bevezetési tervezésében
  • Teljes minőségbiztosítás a projekt során
  • APQP dokumentumok készítése
  • Műveleti utasítások, utó- és kiegészítő munkautasítások készítése, bevezetése
  • PPAP folyamat támogatása
  • Minőségügyi folyamatokkal kapcsolatos dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Magabiztos német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Autóiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Nyitottság, kreativitás, proaktivitás
  • Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Megbízhatóság, terhelhetőség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör
  • Szakmai képzések, hosszú távú munkalehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.