www.cvonline.hu

Előszériás minőségügyi mérnök (Gy-M-S)

  • A hirdetés 747 napja lejárt

Autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk kommunikatív, kreatív gondolkodású, megbízható, önállóan és csapatban is dolgozni tudó, angol és/vagy olasz nyelvtudással rendelkező Előszériás minőségügyi mérnök munkatársat Győr-Moson-Sopron megyébe, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • Műveleti, utó- és kiegészítő munkautasítások elkészítése, bevezetése
  • APQP dokumentumok készítése
  • PPAP folyamat támogatása
  • Projektek bevezetésének tervezésében való aktív részvétel
  • Projektek megvalósulása során teljes körű minőségbiztosítás
  • Minőségügyi  folyamatokkal kapcsolatos dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol és/vagy olasz nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Minimum 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Kiváló problémamegoldó képesség és kommunikációs készség
  • Megbízhatóság

Kétnyelvű, fényképpel ellátott Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

E-mail: E-mail cím megjelenítése

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő