www.cvonline.hu

Előszéria-gyártó

  • A hirdetés 1089 napja lejárt

 Németországi központtal rendelkező nagy múltú autóipari cég budapesti telephelyére keresünk kollégát

Előszéria-gyártás

területére

Főbb feladatok:

  • Beérkező félkész termékek, alkatrészek átvétele, minőségi ellenőrzése  és raktározása
  • Előszériás termékek szerelése (kézi ill. automatizált) meghatározott gyártási terv alapján.
      Főbb technológiák:

         - csavarozás

         - műanyaghegesztés
  • Gyártásközi tapasztalatok jegyzőkönyvezése, gyártóeszköz fejlesztésére, javítására javaslattétel
  • Kiszállítások előkészítése, termelési adatok rögzítése

Elvárások:

  • Aktív társalgási szintű német nyelvismeret
  • Középfokú műszaki végzettség (technikus)
  • Microsoft Office termékcsalád magabiztos használata (Word, Excel, PowerPoint)

Előny:

  • Munkatapasztalat autóipari termékek gyártásában
  • Autóipari szabványok ismerete
  • Műszaki rajzolvasás
  • Esetleges 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, motivált csapat
  • Változatos, kihívásokban bővelkedő önállóságot követelő munka

Jelentkezés a bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Jelentkezési határidő: 2014.10.10

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német