www.cvonline.hu

Előmunkás / pályamunkás (Budapest - Soroksár)

  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Előmunkás / pályamunkás

Helység
Budapest - Soroksár
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási,valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • Vasúti pálya karbantartása, gondozása.
  • Pályamunkás csapat koordinálása

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség (vasipari szakképestés)
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • 1 év szakmai gyakorlat

Amit ajánlunk

  • Cafetéria
  • menetkedvezményi igazolvány

2017.04.05

Bővebb felvilágosítást ad
Bodnár Zita 1/511-6728 01/67-28

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
CNC gépkezelő

ProCAM Műszaki és Fejlesztő Kft.

CNC gépkezelő AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK: ...
Nagytarcsa

Hegesztő (CO)

WAQ Service Kft.

A WAQ Service Kft. 100%-os magyar tulajdonú i...
Pest, Budapest, Győr-Moson-Sopron

Betanított munkás

Cégnév elrejtése

Könnyű fizikai munkára keres Budapest, Veszpr...
Budapest, Pest, Veszprém, Szombathely, Sopron