www.cvonline.hu

Előmunkás /pályamunkás (Bp. Ferencváros)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Előmunkás /pályamunkás

Helység
Budapest Ferencváros

Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és
eszközgazdálkodás, karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi
vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben
legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint
részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat
különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • Vasúti pálya karbantartása, gondozása.
  • Pályamunkás csapat koordinálása

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség (vasipari szakképestés)
  • orvosi alkalmasság

Későbbiekben:

  • vasúti munkavezetői tanfolyam megszerzése
  • vasúti munkavezetői forgalmi vizsga megszerzése

Előnyt jelent

  • 1 év szakmai gyakorlat

Amit ajánlunk

  • választható béren kívüli juttatást évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatást Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • az alapbér 3,0 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulást
  • hosszú távú biztos munkahelyet
  • utazási kedvezményt
  • szakmai fejlődési lehetőséget

ruházati ellátást

2017.11.24.

Bővebb felvilágosítást ad
Bodnár Zita 1/511-6728 01/67-28

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Építés / Ingatlan > Karbantartó
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű