www.cvonline.hu

Előkezelő technikus

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.03.
Hirdetés azonosító: 1087508

Világszínvonalú kertészeti gépeket gyártó partnercégünk folyamatosan bővülő, modern technológiákkal dolgozó üzemébe munkatársakat keresünk pozícióba.
Feladatok:

  • Az előkezelő sor és az összes kiszolgáló berendezés szakszerű üzemeltetése, karbantartása, takarítása
  • Az előkezelő sor előírt paramétereinek ellenőrzése, beállítása
  • Az előkezelő sor indítása, kikapcsolása
  • A támogató vegyészmérnök munkájának segítése, adatok szolgáltatása
  • Alkatrészek előkezelés utáni ellenőrzése

Elvárások:
  • Jó teherbírás, rugalmasság
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Szakmunkás végzettség

Juttatások:
  • Szezonális munkalehetőség
  • Közvetítői és regisztrációs díj nélkül
  • Kiemelkedően magas bérezés
  • Étkezési hozzájárulás
  • Ingyenes szerződéses járat
  • Biztonságos, modern munkakörnyezet

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Bővebb információ és jelentkezés: Telefonon: 70/66-55-251 Személyesen: 8200 Veszprém, Rákóczi u. 2. (Prohuman iroda, a régi Napló szerkesztőséggel szemben)

Munkavégzés helye:
  • Nemesvámos

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Veszprém