www.cvonline.hu

ELŐKÉSZÍTŐ

  • A hirdetés 1322 napja lejárt

Az Alföld Európa Autópálya Kft munkatársat keres

 ELŐKÉSZÍTŐ

munkakörbe

Elvárások:

  • Műszaki főiskolai végzettség építész vagy építőmérnöki szakirányon
  • Előkészítőként szerzett legalább 5 éves munkatapasztalat
  • Építőiparban szerzett több éves magas szintű szakmai tapasztalat és gyakorlat
  • Megbízható MS Word, Exel, Terc King,  Archi Cad programok ismerete
  • Tervek megbízható olvasása, értelmezése
  • Kimagasló precizitás, megbízhatóság
  • Rugalmasság, határozottság
  • Jó beszéd és kommunikációs készség
  • „B“ kategóriás jogosítvány és gépjármű vezetői gyakorlat

Feladatok:

  • Árajánlatok bekérése, költségvetés készítése, projektek előkészítésében való részvétel, műszaki leírások, tervek értelmezése, kiértékelése
  • Projektek lebonyolításában való részvétel

Előnyök:

  • angol nyelvismeret
  • Műszaki ellenőri végzettség

Amit kínálunk:

  • Karrierlehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Hajdúszoboszló

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre, Komódi Gábor névre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő