www.cvonline.hu

Előkészítő munkatárs

  • A hirdetés 1312 napja lejárt

A Bátorcoop Szövetkezet Építészmérnök vagy Építőmérnök végzettségű

munkatársat keres előkészítő munkára, nyírbátori munkahelyre.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

 Feladatok:

  • anyagütemezés készítése
  • e-napló vezetés
  • felmérések készítése
  • költségvetés készítése
  • tervek műszaki felülvizsgálata
  • egyéb adminisztratív munka

Elvárások:

  • felsőfokú építőipari képesítés, (építész vagy építőmérnök)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Költségvetés készítő programok használata
  • B kategóriás jogosítvány
  • pontosság, precízség alapkövetelmény
  • megbízhatóság, terhelhetőség, csapatmunka

Előny:

  • műszaki előkészítői munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdő jelentkezését is elfogadjuk

Amit kínálunk:

  • biztos jövedelem,
  • stabil céges háttér,
  • teljes munkaidős állás,
  • fiatalos csapat

Jelentkezési határidő: 2014. február 28.

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő