www.cvonline.hu

Előkészítő Minőségellenőr

  • A hirdetés 1222 napja lejárt

A Tu-Plast Tubusgyártó Kft.

várja jelentkezését a következő pozícióra:

Feladatok:

  • Beérkezett áruk átvétele, minőségellenőrzése, ehhez kapcsolódó követelmények dokumentálása
  • A gyártásokhoz szükséges minőségbiztosítási dokumentumok előkészítése
  • Szabadság/betegség esetén a minőségellenőrök helyettesítése
  • Gyártósori termékek minőségének ellenőrzése,
  • Termékek minőségével kapcsolatos dokumentációk rögzítése
  • Zárolások, feloldások végrehajtása nem megfelelő minőség esetén
  • Részvétel javító/megelőző intézkedések meghozatalában és kivitelezésének nyomon követésében
  • Gyártósori termékek minőségének (gyártás utáni) ellenőrzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol, vagy német nyelvtudás
  • Számítógép felhasználói ismeretek

A leendő munkatárssal szemben támasztott elvárások:

  • Nagyfokú precizitás, önállóság
  • Jó kapcsolatteremtő, problémamegoldó, stressz tűrő képesség
  • Kiemelt kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Dinamizmus, határozottság, kreativitás
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség, szakmaszeretet

Előnyt jelent:

  • Legalább 2 éves, minőségügyi területen szerzett tapasztalat
  • MIR, KIR, MEBIR rendszerek ismerete

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát 2014. március 20-ig a lenti e-mail címre küldje el.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő