www.cvonline.hu

Előkészítő mérnök

  • A hirdetés 694 napja lejárt

álláshirdetés

Budapesti székhelyű, főképpen magasépítésben tevékenykedő, építőipari generálkivitelező cég munkatársat keres vállalkozás előkészítő mérnök állás betöltésére.

Feladatok:

  • Generál kivitelezéshez kapcsolódó árajánlatok, pályázati anyagok előkészítése- feldolgozása (műszaki tervdokumentáció, műszaki leírás, költségvetés kiírás).
  • Költségvetés készítése, műszaki tervek mennyiségi és minőségi ellenőrzése.
  • Mennyiségi számítások, árképzés-ártükör készítés, felmérések készítése, adatbázis készítése – kezelése.
  • Műszaki, pénzügyi ütemezés, létszámdiagram, WBS diagram készítés.
  • Együttműködés a menedzsmenttel, projektvezetőkkel, alvállalkozókkal és kivitelezőkkel.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások:

  • Szakirányú (építőipari) felsőfokú végzettség.
  • Építőipari kivitelezésben, előkészítő munkában szerzett min. 3-5 éves gyakorlat.
  • Jártasság az árképzésben, költségvetés készítésében, mennyiségi számításokban, anyagrendelésben.
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés.
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás.
  • Word, Excel, Outlook, TERC költségvetés készítő program, internet, Microsoft Project felhasználói szintű ismerete.
  • Magyarországon használatos építőanyagok, építési technológiák ismerete.
  • Tapasztalat tervdokumentációk értelmezésében.
  • Kreatív gondolkodásmód, rendszerszemlélet.
  • Folyamatos tanulási hajlandóság.
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés.
  • Tervező programok ismerete előnyt jelent.
  • Közbeszerzési törvény és eljárás ismerete, közbeszerzési pályázatokban szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem, utazási költségtérítés
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Fejődési lehetőség

Bérezés: megbeszélés szerint

Részletes szakmai önéletrajzzal, fizetési igényt tartalmazó motivációs levéllel, az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő