www.cvonline.hu

Előkészítő mérnök

  • A hirdetés 1061 napja lejárt

Építőipari cég

előkészítő mérnök

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

  • árajánlatok készítése,
  • tervek műszaki felülvizsgálata
  • alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, versenyeztetése, ártükör készítése

Elvárások:

  • felsőfokú építőipari képesítés, (építész vagy építőmérnök)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Költségvetés készítő programok használata (KING)
  • B kategóriás jogosítvány
  • pontosság, precízség alapkövetelmény
  • megbízhatóság, terhelhetőség, csapatmunka

Előny:

  • műszaki előkészítői munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdő jelentkezését is elfogadjuk

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil céges háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Gödöllő

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló dokumentum másolatával, 2014.február 20-ig az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő