www.cvonline.hu

Előkészítő Mérnök

  • A hirdetés 373 napja lejárt

A POLYDUCT ZRT. fémszerkezeti üzeme agilis munkatársat keres

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Gyártási megrendelések kezelése
  • Gyártás-előkészítő tevékenységek végzése, műszaki rajzok és darabjegyzékek ellenőrzése,
  • Gyártási utasítások, műszaki dokumentációk egészének vagy részeinek elkészítése
  • Gyártási folyamatok optimalizálása
  • Közreműködés a fejlesztési minták készítésében
  • Teljes gyártási folyamat ERP rendszeren belüli rögzítése, kezelése, nyomon követése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Fémipari, acélszerkezeti gyártó cégnél szerzett min. 3 éves gyártástechnológia, gyártás tervezés területén szerzett tapasztalat
  • 3D rajzkészítésben szerzett tapasztalat
  • Határozott fellépés
  • Jó szervezőkészség, problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Angolnyelv-tudás
  • ERP rendszer felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai fejlődés
  • „Stabil” vállalati háttér

Munkavégzés helye:

  • Nádudvar, Püspökladány

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképpel ellátott önéletrajzát és pályázatát az alábbi  e-mail címre küldje.

Helyek Püspökladány
Nádudvar
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő