www.cvonline.hu

Előkészítő mérnök

  • A hirdetés 194 napja lejárt

A Társ-95 Pannon Kft. dinamikusan fejlődő, generálkivitelezésben tevékenykedő, magyar tulajdonú cég,
mely az alábbi pozícióra hirdet állást:

FELADATOK:

  • Tervdokumentációk feldolgozása, ellenőrzése
  • Költségvetések ellenőrzése
  • Ütemtervek készítése
  • Árajánlatok kérése és feldolgozása, ártükrök készítése
  • Szerződések előkészítése
  • Ajánlatok elkészítésében való részvétel
  • Projektvezetők, építésvezetők munkájának támogatása
  • Anyagrendelések bonyolítása
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • Elektronikus építési napló vezetése
  • Átadási dokumentációk készítése

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakmai végzettség (építőmérnök, építészmérnök)
  • Széleskörű informatikai ismeretek (MS Office, AutoCad, MS Project)
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Minőségi munka iránti elkötelezettség
  • Önálló munkavégzésre alkalmas, proaktív személyiség

ELŐNY:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete (angol, német)
  • Kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest IX.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő