Hazai, ingatlanfejlesztéssel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

Előkészítő mérnök

(Ingatlanfejlesztési területen)
(HF 11-7609)

pozícióba.

Feladatok

  • Műszaki előkészítés, árajánlatok bekérése és kiértékelése, projekt költségvetés készítése,
  • Egyeztetés a szaktervezőkkel, hatóságokkal, közműszolgáltatókkal, helyi önkormányzatokkal,
  • Döntés-előkészítő anyagok elkészítése ipari ingatlanfejlesztési területen,
  • Telepítések, kivitelezések folyamatos műszaki támogatása,
  • Műszaki adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (előny: építészmérnök/építőmérnök),
  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív kamarai tagság, tervezői jogosultság előny.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Dinamikus, fiatal csapat.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű

önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7609"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése