www.cvonline.hu

Előkészítő mérnök asszisztens

  • A hirdetés 287 napja lejárt

Ingatlanfejlesztéssel foglalkozó cégcsoport műszaki igazgatója mellé keresünk

előkészítő mérnök asszisztenst.

Feladatok:

  • Kivitelezési folyamatok, munkák komplett előkészítése
  • Ütemtervek és generálkivitelezői ütemtervek észrevételezése, nyomon követése
  • Kapcsolattartás az építésvezetővel, vállalkozókkal
  • Teljes adminisztrációs és szakmai háttér biztosítása vezető részére
  • Szerződések műszaki tartalmának kezelése
  • Megbeszélésekről jegyzőkönyv készítése, asszisztensi feladatok ellátása
  • Ajánlatkérés és költségvetés készítése, tervezői költségvetés ellenőrzése, tervek ellenőrzése, ártükör készítése
  • Anyagrendelés
  • Lehetséges beszállítók, alvállalkozók felkutatása
  • Költségoptimalizálás, folyamatos hatékonyságnövelés

Elvárások:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Építőipari anyagok részletes ismerete
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (ArchiCad, Excel kiemelten, Word, MS project)
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Elemző gondolkodásmód
  • Magas szintű műszaki felkészültség (műszaki dokumentációk, tervek gyors értelmezése)
  • Önálló és csapatmunkára való képesség egyaránt
  • Együttműködő hozzáállás
  • Jó kommunikáció, gyors gondolkodás
  • Angol nyelv középfokú ismerete

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 2-3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Fényképes önéletrajzokat várunk az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol