www.cvonline.hu

Előkészítő-lakatos

  • Frissítve 87 napja

Szeretne a szakmájának megfelelő munkát találni? Van hegesztő végzettsége és tapasztalata? Hosszú távon szeretne dolgozni? Mi segítünk Önnek! A következő pozícióba keressük a munkavállalókat:

A leendő munkatárs feladatai:

  • használt mintadarabok azonosítása, raklapra készítése
  • alkatrészekhez párosítása a készülékekhez
  • gépi szerszámok leszerelése a munkafázisok végeztével, kopás, és meghibásodás vizsgálat utáni értékelés

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános és szakirányú végzettség vagy azzal egyenértékű OKJ-s végzettség
  • Műhelyrajz,mérőeszközök ismerete

  • Zártszelvény visszavágása,hajlítás,fúrása

  • Lézervágott alkatrészek hajlítása NC vezérlésű gépekkel

  • Présgépek kezelése

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

  • 3 vagy 4 műszakos munkarend
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiemelkedő bérezés

Munkavégzés helye:

Kecskemét-Kadafalva

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy a részletek miatt keressen a +3620/505-0216 telefonszámon hétköznapokon!