www.cvonline.hu

Előkészítő-csomagoló

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 852930

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • munkadarabok előkészítése festéshez
  • az előírt felületek levédése
  • munkadarabok felrakása a konvejorra
  • munka-és környezetvédelmi előírások betartása
  • szükség esetén takaró matricák leszedése
  • festési hibák kijavítása
  • 5S módszer szerinti munkavégzés
  • a terület 5S módszer szerinti fejlesztése
Elvárások:
  • legalább 8 általános végzettség (szakmunkás előny),
  • termelő cégnél fémipari szerzett tapasztalat,
  • folyamatorientáltság,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • erős fizikum, terhelhetőség,
  • monotónia tűrés.
Amit kínálunk:
  • kiemelt bérezés,
  • műszakpótlékok + egyéb juttatások,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • professzionális szakmai háttér,
  • fejlődési lehetőségek,
  • modern géppark.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, három műszakos munkarend
  • Munkavégzés helye: Budapest, 23. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése email címre.
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot. Referencia kód: KECS-001

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió