www.cvonline.hu

Előkészítő-csomagoló

  • A hirdetés 365 napja lejárt

Szeretne egy biztos munkahelyet? Szeretné ha dícsérettel és juttatásokkal is elismernék a munkáját és odafigyelését?
Ha fontosnak tartja a minőségi, precíz munkavégzést, akkor alábbi ajánlatunkban nem fog csalódni!

Leendő munkatárs feladatai:

  • Fém alkatrészek előkészítése festéshez, az előírt felületek levédése
  • Az előkészített alkatrészek (darabonként 1-30 kg súlyúak) kézi mozgatása
  • A festett alkatrészek levétele a szállító függőpályáról
  • A festett alkatrészekről a levédések eltávolítása
  • Szükség szerint a festési hibák javítása ecseteléssel

Elvárások a pozíció betöltéséhez:

  • Alapfokú végzettség
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület
  • Műszakrend: 3 műszak
  • fix alapbér + műszakpótlék + Cafeteria + bónuszok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310-1714-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014